Tartu Ühisülistusõhtu

27. septembril toimus Salemi koguduse ruumides hooaja esimene Tartu ühisülistusõhtu “Ülistuse vägi”. Kohal oli ligikaudu 150 inimest, kellega koos tulime Jumala ette. Võimalus oli ka eestpalveks ja hingehoidlikuks vestluseks. Ülistusjuhtidena teenisid Matis Metsala, lühikese sõnumi andis edasi Eino Lilleleht ja tunnistust jagas Miikael Kibuspuu.

Koostöös seitsme Tartu kogudusega usume ühiselt, et vajame keskkonda, kuhu kogudused võivad koguneda, et ülistada ja kiita Jumalat. Samuti oleme veendunud, et ülistusõhtud loovad õhkkonna, mis julgustab tulema Jumala ette nii tänus kui ka mures. Õhtu on mõeldud kõigile koguduse inimestele, vanusest sõltmata. Ülistus ei ole ainult noorte jaoks, vaid igaühele, kelle süda on avatud ja kes soovib oma palveid ja tänu sellisel viisil väljendada.

Tartu ühisülistusõhtute visiooniks on: üheskoos Jumalat austada ja tõsta oma silmad Tema peale, lauldes ja palvetades koos jumalarahvaga erinevatest kogudustest. Õhtud toimuvad igakuiselt. Teine oluline eesmärk on sellel õhtul kohalike koguduste võimestamine, sest kaasa teenivad erinevad valdkondade meeskonnad. Koos õpetatakse ja õpitakse mõtlema detailsemalt ja värskemalt seal, kus teenitakse. Tulemuseks on parem kvaliteet ja see toob viimaks au Jumalale.

Järgmine Ühisülistusõhtu toimub 25.oktoobril kell 19:00, samuti Kalevi 76 Tartu (Salemi kiriku saalis). Siis on fookuses juhtmõte “Kui kogudus ülistab…” ehk põlvkonnad üksmeelselt ülistamas. Ülistust juhib Mission Estonia Collective ja sõbrad (ft Ragne Kivimets, Eino ja Lilian Lilleleht ja väike Melissa). Kõik on oodatud! Sissepääs on tasuta, kuid kohapeal on võimalik anda ohvriand õhtute toetamiseks. Uksed on avatud alates 18:30.

Kes soovib kaasa teenida ja õppida tervitajana, eestpalves, ruumikujunduses, tehnikavaldkonnas või aidata õhtut laiemalt kajastada, siis palume sellest teada anda emailile missionestoniaworship[@]gmail.com. Kaasateenijad kogunevad tund aega enne õhtu algust, et läbi rääkida õhtu ja jagada ülesandeid valdkonnajuhtide abiga.

„Laulge Issandale uus laul, laulge Issandale, kõik maailm!
Laulge Issandale, kiitke tema nime, kuulutage päevast päeva tema päästet!
Jutustage paganate seas tema au, tema imeasju kõigi rahvaste seas!“
(Psalm 96:1-3)

https://www.facebook.com/events/456568318267901/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s